Jaro-tech rozwiązania dla produkcji elektronicznej
ROZWIĄZANIA DLA PRODUKCJI ELEKTRONICZNEJ

O FIRMIE


         Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów, których głównym przeznaczeniem jest poprawa szybkości i jakości montażu w produkcji obwodów drukowanych. Oferowane produkty pomagają osiągnąć wyroby najwyższej jakości jednocześnie redukując koszty produkcji do minimum. Podczas współpracy z naszymi klientami dążymy do budowania trwałych relacji, konsekwentnie dostarczając rozwiązania, które spełniają wszelkie wymagania rosnących potrzeb przemysłu elektronicznego. Stosowane przez naszą firmę materiały epoksydowe i poliestrowe są zgodne z wymaganiami ochrony ESD i dyrektywy ROHS, doskonale znoszą ciężkie warunki jak temperatura czy środki chemiczne towarzyszące produkcji elektronicznej.
         Projektując nasze wyroby zwracamy uwagę na ergonomię starając się, żeby każdy produkt był przyjazny dla operatora, stosujemy wytrzymałe i lekkie konstrukcje, których obsługa jest łatwa i intuicyjna. Każdy  projekt wysyłamy do sprawdzenia i akceptacji przez klienta dzięki czemu klient bierze czynny udział i ma wpływ na ostateczny przebieg swoich procesów produkcyjnych. Posiadane doświadczenie pozwala nam udzielać wsparcia w zagadnieniach dotyczących procesów produkcyjnych. Oferujemy szeroki wybór produktów dla każdego procesu, należą do nich między innymi: fixtury do lutowania na fali (Wave Solder Carriers, Wave Solder Fixtures, Solder Pallets) a także fixtury do lutowania ręcznego, fixtury do lakierowania, klejenia i żelowania, specyficzne systemy transportu wykorzystywane między poszczególnymi etapami produkcji oraz fixtury wykorzystywane podczas montażu pakietów. Posiadany park maszynowy zapewnia wyroby najwyższej jakości dzięki wysoce powtarzalnej obróbce skrawaniem tworzyw kompozytowych.
Staramy się, aby nasza marka i nasze usługi kojarzone były wyłącznie z wysoką jakością świadczonych usług i z profesjonalizmem.


       

Dlaczego warto z nami współpracować?


  • Gwarantujemy obsługę  przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
  • Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki współpracy z nami i zwiększać swoją atrakcyjność.
  • Traktujemy indywidualnie każdego klienta, poznajemy jego specyfikację, oczekiwania i długofalowe potrzeby.
  • Dbamy o wzajemne zrozumienie oparte na szacunku i uczciwości.
  • Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy, przygotowania i wyceny projektu.
  • Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i rzetelną wymianę informacji.

Normy naszych produktów


Zobacz kalkulatory opłacalności


Lutowanie na fali
Lutowanie na fali selektywnej

Rozwiązania dla produkcji elektronicznej
Wykonanie Avin.pl